В Білгороді-Дністровському триває робота щодо додержання вимог карантину

19-03-2020 16:38 2223
категорія: Новини міста


19 березня 2020 року на території Білгорода-Дністровського робоча група з контролю за дотриманням на території міста вимог законодавчих актів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів розпочала свою роботу. До робочої групи, на чолі із заступником Білгород-Дністровського міського голови Сергієм Чернокульським увійшли: співробітники Білгород-Дністровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, начальник управління економічного розвитку міської ради, завідуючий сектором у справах захисту прав споживачів міської ради, співробітники відділу контролю з питань благоустрою та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю міської ради.

Робоча група здійснила рейд об’єктами загального користування всіх форм власності. Так, відповідно до Протоколу № 5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 16 березня 2020 року, призупинено роботу:

- кінотеатрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- дитячих розважальних центрів та клубів, у тому числі спортивних;

- фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів;

- парків атракціонів;

- усіх магазинів, крім продуктових, аптек, зоомагазинів, магазинів з реалізації засобів гігієни та санітарії, автозаправних станцій (АЗС);

- торговельно-розважальних центрів;

- будівельних та інших ринків (крім продуктових);

- ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, крім торгівлі з доставкою замовнику;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

В ході рейду, субʼєктів господарювання міста Білгорода-Дністровського було попереджено про відповідальність за порушення вимог карантину. Найближчими днями, у разі недотримання вимог, на порушників складатимуться протоколи.

Нагадаємо, вступив в силу Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)”, яким передбачається запровадження адміністративної відповідальності за порушення правил карантину – штраф для громадян: від 17 тис. грн до 34 тис. грн., штраф для посадових осіб: від 34 тис. грн до 170 тис. грн. Існуюча кримінальна відповідальність за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням: штраф зросте з 1,7 тис. грн. до 17 тис. грн. – 51 тис. грн., також можливим є арешт до 6 місяців, обмеження волі до 3 років, позбавлення волі до 3 років, а якщо такі дії спричинили загибель людей – позбавленням волі на 5-8 років.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23