В Білгороді-Дністровському відбудеться чемпіонат Одеської області з бойового самбо

30-11-2018 07:39 132
категорія: Новини міста


Регіональні змагання будуть присвячені Анатолію Волошинову - чемпіону світу з бойового самбо. Про це під час прес-конференції 29 листопада 2018 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради повідомив президент Одеської обласної федерації самбо Олександр Адзеленко. В заході також взяли участь віце-президент відокремленого підрозділу Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ» Вахід Сабіров, тренер самбо у Білгороді-Дністровському - завідуючий відділом фізичного виховання педагогічного училища Михайло Махньов та, власне, сам чемпіон - викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ, майор поліції Анатолій Волошинов.

Учасники прес-конференції нагадали представникам місцевих ЗМІ про визначну подію в спортивному житті України та Одещини, зокрема, коли Анатолій Волошинов, який входить до національної збірної, переміг у світовому Чемпіонаті з бойового самбо, що проходив з 9 по 11 листопада 2018 року в місті Бухаресті (Румунія). Вказані змагання були присвячені 80-річчю самбо. Одесит, який свої перші спортивні кроки робив у Білгороді-Дністровському, здобув перемогу в бойовому розділі і ваговій категорії до 100 кг. У фіналі майор поліції переміг достроково. За допомогою кидка на чотири бали і повного утримання він набрав необхідну перевагу у вісім пунктів. Крім того, у травні поточного року Анатолій Волошинов взяв золото на чемпіонаті Європи з самбо, який проходив в Афінах.

Олександр Адзеленко, Вахід Сабіров та Михайло Махньов анонсували обласні змагання, які будуть проходити протягом 1 грудня в Білгород-Дністровському спортивному комплексі “Олімп-Н” та окреслили перспективи розвитку самбо на Одещині та Білгороді-Дністровському. Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес” та “Наше місто”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44