В Білгороді-Дністровському відбудеться патріотичний фестиваль «Голос молоді» під патронатом міського голови

14-09-2018 12:47 437
категорія: Новини міста


10 жовтня 2018 року в Білгород-Дністровському Центрі культури та дозвілля пройде мистецький патріотичний фестиваль «Голос молоді» під патронатом Білгород-Дністровського міського голови. Фестиваль в такому форматі відбудеться в місті вже вдруге з метою виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого, поваги до подвигу захисників України. Організатори – відділ культури та управління освіти, сім’ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради. Розпорядженням міського голови від 13.09.2018 р. №140 затверджено положення про Фестиваль.

Згідно Положення фестиваль проводиться в 4-х номінаціях: авторський вірш, українська патріотична пісня, образотворче мистецтво за темою «Україна героїчна», відео ролик «Україна – це ми».

До участі у фестивалі запрошується творча молодь міста – виконавці, поети-аматори, юні художники віком від 10 до 25 років.

Всі бажаючи мають до 01.10.2018 р. подати до оргкомітету Фестивалю заявку. До заявки включається: повне ім’я учасника, контактна інформація з обов’язковим зазначенням контактного номеру телефону, віку учасника та місця навчання, номінації та назви твору (для вокалістів – із зазначенням автора слів та музики), копія паспорту/свідоцтва про народження.

За підсумками Фестивалю будуть визначені лауреати та дипломанти, які нагороджуються дипломами та цінними подарунками в день проведення конкурсної програми Фестивалю.

Вимоги конкурсу та критерії оцінювання:

1. Номінація «Авторський вірш».

Претенденти-автори виконують власні поетичні твори українською мовою. Виступи оцінюються журі за критеріями: розкриття патріотичної тематики, власна творча неповторність, досконалість мови.

Під час виступу не допускається використання відео інсталяцій.

2. Номінація «Українська патріотична пісня».

Претенденти виконують 1 пісню під фонограму «мінус», або власний музичний супровід. Фонограма «мінус» додається на електронному носії (флеш-накопичувач) разом з поданням заявки.

Виступи оцінюються журі за критеріями: творча індивідуальність, майстерність та емоційність виконання, відповідність твору тематиці фестивалю та віковій категорії вокаліста, сценічна культура.

Під час виступу не допускається використання відео інсталяцій та хореографічних постановок.

3. Номінація «Образотворче мистецтво».

Претенденти-автори представляють твори живопису за темою «Україна героїчна». Малюнки подаються до Центру культури та дозвілля до 05 жовтня 2018 р. форматом А2 або А3.

Журі оцінюють подані роботи за критеріями: розкриття теми, художній рівень та індивідуальність виконання, оригінальність роботи, якість оформлення.

Художні роботи потягом 1 року зберігаються в ЦКтаД та використовуються при оформленні міських виставок патріотичного спрямування.

4. Номінація «Відео ролик «Україна – це ми».

Претенденти-автори представляють відео роботи тривалістю до 5 хв. у довільній формі на електронному носії (флеш-накопичувач) до 08 жовтня 2018 р.

Роботи юних кіноаматорів оцінюються журі за критеріями: повнота розкриття теми, оригінальність, творча фантазія.

Відео ролики, які посіли І, ІІ та ІІІ місця демонструються під час проведення конкурсної програми.

Контактні телефони організаторів Фестивалю: 3-34-03, 3-56-82.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44