В Білгороді-Дністровському відбудеться презентація книги «Бессарабське древо» Алли Галкіной-Переверзевої

13-11-2019 16:36 225
категорія: Новини культури


20 листопада о 15:00 у виставковій залі Білгород-Дністровського краєзнавчого музею відбудеться презентація книги «Бессарабське древо» Алли Галкіной-Переверзевої.

Авторка книги - Алла Василівна, особистість непересічна та багатогранна, закінчила Білгород-Дністровське педучилище, ОНУ ім. І.І. Мечникова (історичний факультет), КНУ театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого (кінознавство). Працювала в ДДУ, бюро подорожей, на кафедрі музики педінституту, займалася журналістикою. З 2003 по 2011 роки була директором Ізмаїльського архіву, двічі обиралася депутатом Ізмаїльської міськради.

Багато років присвятила вивченню історії рідного краю, що з рештою втілилось в написання даної роботи. Рецензентами виступили О.А. Пригарін, професор, доктор історичних наук ОНУ ім. І.І. Мечникова і С.М. Ігельник, доктор медичних наук, які висловили автору свою глибоку повагу і побажання нових творчих досягнень.

«Бессарабське древо» видане невеликим тиражем за підтримки Управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА. Написана книга в науково-популярному жанрі для широкого кола читачів та прекрасно ілюстрована кольоровими картами, фотографіями з державних архівів та особистого зібрання авторки.

Гортаючи примірник, ви знайдете окрім опису історії, географії, особливостей адміністративного поділу Бессарабії XIX ст., цікаву інформацію стосовно походження слов’янських прізвищ, імен по-батькові та подробиці генеалогії давніх родів, що мешкають на цій землі.

Ця книга стане в нагоді історикам, краєзнавцям, вчителям, етнографам та кожному, хто цікавиться історією власного роду.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з автором книги та цікаву дискусію!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23