В Білгород-Дністровському відділі з питань пробації відзначили Всесвітній день здоров'я

12-04-2019 06:36 83
категорія: Пробація


7 квітня, щорічно відзначається Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ).

11 квітня 2019 року Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної Установи «Центр пробації» в Одеській області також долучився до заходів спрямованих на підкреслення важливості здоров'я кожної людини й людства в цілому та організували заходи з метою формування відповідального ставлення до збереження здоров'я клієнтами пробації. Так в стінах відділу пройшов семінар для повнолітніх підоблікових під назвою «Здоров'я - цінний скарб. Бережи його!». До участі в семінарі також було залучено лікаря «Кабінету довіри» Шкірно-венерологічного диспансеру – Світлану Іщенко та волонтера пробації - Смолягович Олену.

Під час заняття, провідний інспектор Білгород -Дністровського міськрайонного відділу філії Державної Установи «Центр пробації» в Одеській області- Яценко Наталія, разом з учасниками сформували складові здорового способу життя, бо саме це є однією з найвагоміших умов формування, збереження і зміцнення здоров'я. За допомогою вправи «мозковий штурм» молоді люди окреслили сучасні небезпеки для власного здоров'я та разом з лікарем «Кабінету довіри» та волонтером пробації проговорили шляхи профілактики. В підсумку заняття 7 клієнтів та працівники відділу пройшли анонімне експрес-тестування на виявлення ВІЛ-інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Також, в рамках Всесвітнього дня здоров'я, 8 квітня на нараді працівниками відділу було прийнято рішення про підтримку міського заходу flash-mob «Кинь цигарку – візьми цукерку». Й тепер протягом ІІ кварталу 2019 року у фокус-групах клієнтів пробації пропонується кинути цигарки, а замість паління пригоститися цукерками.

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23