В Білгороді-Дністровському відкрито перший бюветний комплекс з артезіанською водою

09-09-2020 18:35 1701
категорія: Новини міста


9 вересня 2020 року секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов, заступник міського голови Сергій Чернокульський та представники депутатського корпусу міської ради взяли участь у відкритті та запуску в експлуатацію першого на території міста бювету з артезіанською водою.

Впровадження ініціативи секретаря міської ради Віктора Грозова «Доступна вода — кожному» стала можливою завдяки злагодженій співпраці депутатського корпусу, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв`язку та управління комунальною власністю Михайла Баранова, а також представників громадських організацій з керівництвом КП «Білгород-Дністровськводоканал» та в результаті розробленої комунальним підприємством програми з відкриття на території міста бюветних комплексів для забезпечення населення питною артезіанською водою.

За словами Віктора Грозова, завдяки розробленій КП «Білгород-Дністровськводоканал» програмі, яку буде презентовано найближчим часом, планується відкрити на території міста ще, щонайменше, чотири бюветні комплекси - в кожному з мікрорайонів міста, а де саме розташовуватимемуться зазначені комплекси вирішуватимемуть мешканці міста за допомогою електронного голосування на порталі електронної демократії офіційного сайту Білгород-Дністровської міської ради.

Облаштування та запуск в роботу бювету по вул. Кишинівській здійснено силами КП «Білгород-Дністровськводоканал за рахунок власних коштів та обладнання підприємства, а також допомозі громадських організацій.

Як зазначив директор КП «Білгород-Дністровськводоканал» Василь Алімкін, бюветний комплекс по вул. Кишинівській для безконтактного водозабору оснащено сенсорною системою подачі води, а сама вода відповідає вимогам СанПіНу, до того ж її хімічні й мікробіологічні показники тримаються на постійному контролі лабораторії комунального підприємства. При спорудженні зазначеного комплексу комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал» були дотримані вимоги наказу Мінрегіонбуду «Про затвердження Порядку будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води». Вода, що подається до бювету видобувається з глибини більше ніж 200 метрів, а її смакові властивості вирізняються низькою мінералізацією та мʼякістю, підкреслив Василь Алімкін.

Новий бюветний комплекс в Білгороді-Дністровському розташований біля ЗОШ №6 по вул. Кишинівській, 68 працюватиме цілодобово.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23