В Білгороді-Дністровському відкрито туристичний сезон-2018

11-05-2018 13:08 419
категорія: Новини міста


11 травня 2018 року на території Аккерманської середньовічної фортеці відбулося офіційне відкриття туристичного сезону 2018 року.

В ході урочистих заходів заступник Білгород-Дністровського міського голови Євгенія Волинець зазначила, що з року в рік стародавнє місто на Дністрі знов і знов радо вітати своїх гостей - тих, хто прагне зануритися в історичний екскурс крізь тисячоліття. Цьогоріч Білгород-Дністровський, як і багато років поспіль, прагне ознайомити своїх гостей з історичними скарбами, які, як ніде більше, зосереджено на території одного лише міста - це і одна з найбільших середньовічних фортифікаційних споруд в Україні - Аккерманська фортеця, й античне місто Тіра, а також стародавні церкви та святі місця.

Як зазначив присутній на заході т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів ОДА Олександр Шека, для обласної державної адміністрації дуже важливо, щоб найближчим часом Аккерманську фортецю було включено до переліку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО, що, в свою чергу, приверне до середньовічної твердині ще більшу увагу світової спільноти та, як наслідок, ще більшу кількість туристів зі всього світу.

В ході відкриття туристичного сезону в Аккерманській фортеці було презентовано нові екскурсійні маршрути, в тому числі й античним містом Тірою.

Також, під час заходу учасники та гості мали змогу особисто взяти участь у майстер-класах з карбування монет, миловаріння, а також в тематичних екскурсіях середньовічною фортецею.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23