В Білгороді-Дністровському відкриється виставка «В майстерні Надії Сушельницької»

06-11-2018 11:23 60
категорія: Новини культури


Декоративно-прикладне мистецтво сягає своїм корінням в глибину століть. Протягом усіх етапів розвитку людина створювала естетично цінні предмети, відображаючи в них матеріальні та духовні інтереси. Вони не лише зручні та практичні, але й гарні. Користь та краса в них завжди поруч, коли за роботу беруться митці.

В рамках проекту «Таланти твої, Україно!» вже другий рік поспіль Білгород-Дністровський краєзнавчий музей знайомить мешканців міста з роботами місцевих майстрів. В листопаді поточного року різноманітні панно, серветки, ляльки, скриньки і ще багато гарних оригінальних речей представить майстриня Надія Сушельницька, член громадської організації «Палітра Бессарабії». Її роботи виконані в порівняно нових напрямках рукоділля – техніці валяння і джутової філіграні, та можуть стати прикрасою будь-якого сучасного інтер’єру.

Запрошуємо на відкриття виставки «В майстерні Надії Сушельницької», де можна буде не тільки насолодитися роботами, а й спробувати відчути себе справжнім майстром. Презентація відбудеться 13 листопада о 15:00 в етнографічній експозиції краєзнавчого музею по вул. Пушкіна,16.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44