В Білгороді-Дністровському відзначають День Європи

15-05-2018 09:32 205
категорія: Новини міста


Кожної третьої суботи травня Україна святкує День Європи. У 2018 році цей день припадає на 19 травня.

Більшість міст України долучаються до святкування цього дня, адже День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні протягом останніх п’ятнадцяти років відзначається День Європи. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні само ідентифікації України як європейської держави, а головна мета – формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, зокрема у молоді

З нагоди святкування Дня Європи в закладах освіти та культури міста протягом 16-18 травня пройде низка культурно-просвітницьких заходів.

19 травня о 12.00 год. біля будівлі виконкому Білгород-Дністровської міської ради відбудеться урочиста церемонія підняття Прапору Євросоюзу за участю молодіжної еліти міста – стипендіатів міського голови 2018 року.

А з 15.00 год. в Михайлівському сквері буде проходити фестиваль вуличної музики, в якому можуть взяти участь всі, хто хоче показати свої вокальні або хореографічні таланти.

Запрошуємо всіх долучитися до святкування Дня Європи!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44