В Білгороді-Дністровському відзначили День Гідності та Свободи в Україні

21-11-2019 14:48 219
категорія: Новини міста


21 листопада 2019 року в будівлі Білгород-Дністровської районної державної адміністрації пройшов тематичний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи в Україні. В ньому взяли участь секретар міської ради Віктор Грозов, заступники міського голови Сергій Чернокульський та Ольга Ціпуленко, заступник голови РДА Наталя Гречановська, заступник райради Валентина Орлова, представники трудових колективів, правоохоронних органів, військового гарнізону та ЗМІ.

“Майже шість років тому народ України довів, що ми гідні жити в новій європейській державі, державі з перспективами успішного розвитку, зумовлених вірою громадян в себе і свої сили. Той безцінний внесок, який зробили Герої Майдану у справу розбудови вільної країни дає всім нам виклик для постійного руху вперед у формуванні проєвропейської, консолідованої, побудованої на демократичних принципах держави, - зазначив секретар міськради В. Грозов у своєму виступі. - Подолання складних загроз, що постали перед національною державністю після анексії Криму та розгортання російської агресії на Сході зобов’язує громадян України об’єднати зусилля громадськості та активної молоді, органів державної влади та місцевого самоврядування, для успішного розвитку нашої держави, врегулювання озброєного конфлікту без жодних капітуляцій перед агресором”.

- Шановна громадо! Ми «вільні творити майбутнє»! Соціальна відповідальність перед нашими нащадками у побудові громадянського суспільства лежить на наших плечах, а майбутнє нашої країни залежить від кожного її громадянина, тож я вірю, що саме воля людей об’єднуватися і перемагати призведе до побудови процвітаючої європейської України! Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! - привітав всіх Віктор Грозов.

Після урочистої програми, яку підготував районний відділ культури, учасники заходу поклали квіти до пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23