В Білгороді-Дністровському впроваджено новий зручний сервіс для мешканців міста

27-05-2020 15:53 733
категорія: Новини міста


27 травня 2020 року відбувся брифінг секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова, під час якого для мешканців міста було презентовано новий корисний сервіс «Сіті-бот Назар».

“Сервіс “Сіті-бот Назар” - це онлайн-інструмент, завдяки якому містяни отримуватимуть повідомлення від Контактного центру Білгород-Дністровської міської ради щодо планових та аварійних відключень міських комунікацій (вода, світло, газ, опалення тощо) згідно адреси їх реєстрації. Оскільки сіті-бот поєднаний із системою, у якій працює Контактний центр та всі комунальні служби Білгорода-Дністровського, мешканці зможуть отримувати найоперативнішу та найактуальнішу інформацію щодо вимкнень міських комунікацій у своїй оселі, причинам вимкнення та строками поновлення. Це дуже зручно та корисно, бо людині відтепер не треба звертатись до комунальних служб, адже вся інформація надходитиме прямо у смартфон” - зазначив Віктор Грозов.

Також, через сіті-бот можна буде подати заявку щодо відсутності води чи світла в оселі, або якої-небудь аварійної ситуації на вулиці (порив водогону, обірваний кабель, тощо). І це далеко не всі можливості презентованого сервісу.

Депутатка Білгород-Дністровської міської ради Юлія Федорова, яка була присутня на презентації нового сервісу, зазначила, що даний інструмент дозволяє в майбутньому, на прикладі міст де “Сіті-бот Назар” вже впроваджено, додати й інші корисні надбудови сервісу, такі як: “Мій депутат”, передача показань лічильників, транспорт, повідомлення з ЦНАПу та інші.

Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-bilgorod-dnistrovskij та обрати потрібний месенджер та, вказавши адресу реєстрації, підключитися до сервісу. Все це зроблено для підвищення ефективності комунальної сфери міста, громадського контролю та комфорту проживання мешканців, підкреслив Віктор Грозов.

Слід зазначити, що “Сіті-бот Назар” є переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019, що проводиться за підтримки Міністерства з питань цифрової трансформації України, в партнерстві з Фондом Східна Європа, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та 1991 Open Data Incubator.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23