В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького пройшли заходи в рамках проекту «Бібліосутінки»

04-10-2017 08:23 412
категорія: Новини ЖКХ


«Ви не підкажете, як пройти до бібліотеки?». Всіх нас веселила ця фраза, яку промовляв герой Георгія Віцина в одному з епізодів кінострічки «Операція Ы…». В самій репліці, власне, немає нічого смішного, але сказана серед глибокої ночі та ще й з відповідною інтонацією та в своєрідному контексті… Але те, що якихось десять-двадцять років тому видавалось фантастикою, нині набуває цілком реальних обрисів. Отож, почувши таке запитання в нашому місті, в не зовсім відповідний час доби, не слід особливо дивуватись, бо центральна міська бібліотека ім. М. Горького вирішила зробити зухвалий експеримент і, поряд з іншими бібліотеками міста, реалізувати проект «Бібліосутінки».

29 вересня – напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в час, коли сповнений турботами та рутиною робочий день добігає до свого логічного кінця, а місто лихоманить від запаморочливого передчуття таємничих обіймів сутінок, а душа прагне чогось незвичайного, в бібліотеці розпочалася насичена святкова програма.

Майстрині Олена Кас'янюк та Інна Таран відкрили воркшоп з вироблення декоративних картин із ниток і цвяхів та кошиків із газетних трубочок. Гості бібліотеки із задоволенням включилися до роботи….

Особливі користувачі бібліотеки були відзначені в цей день грамотами за любов до книги і читання та відданість бібліотеці. Крім того, були визначені переможці в номінаціях:

«Читання довжиною в життя» - В. Сипко,

«Найкреативніший читач» - О. Кас'янюк,

«Суперчитаюча сім’я» - подружжя Іванникових,

«Музична фея» - Л. Селезньова,

«Літературна майстерня Аккерману» - літературне об’єднання «Буджак»,

«Фея гумору» - С. Козаченко,

«Молоді, творчі, талановиті» - молодіжний рух «Молодь-фест».

А продовжила «Бібліосутінки» весела вечоринка з жартівливим бібліотренінгом «Іноземний гість та перекладач», інтерактивною грою «Спритний бібліотекар» та демонстрацією фільму про будні та свята ЦМБ ім. М. Горького .
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44