В етнографічному відділі Білгород-Дністровського музею відкрилася виставка «Зроблено з душею»

17-05-2017 11:13 214
категорія: Новини міста


Протягом всієї історії український народ славився своєю творчістю. Художній талант українців проявлявся в оздобленні житла, предметів побуту та одягу. Народна іграшка та вишивка є спадщиною подібно до рідної мови, казки, пісні. Вони несуть в собі художню культуру народу, здавна привертаючи увагу дослідників чарівним світом її образів, сповнених поезії та казковості.

16 травня 2017 року в етнографічному відділі Білгород-Дністровського краєзнавчого музею відкрилася виставка «Зроблено з душею» із циклу «Таланти твої, Україно!». Свої роботи представили майстер вишивки Галина Степанівна Красовська та майстри народної іграшки Олена та Надія Кушніренко.

Привітати авторів з цією подією прийшли начальник відділу культури міської ради Світлана Байло, директор музею Тетяна Біла, місцеві майстри декоративно-ужиткового мистецтва, учасники творчого об'єднання “Палітра Бессарабії”, шанувальники українського мистецтва, представники ЗМІ. На заході гості мали змогу не лише розглянути експонати виставки, але й поспілкуватися з їх авторами, узнати їх творчий та життєвий шляхи.

На виставку “Зроблено з душею” запрошуються мешканці та гості Білгорода-Дністровського. В етнографічному відділі краєзнавчого музею по вул. Пушкіна,16 експозиція буде діяти протягом місяця.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44