В молодіжній бібліо-вітальні в Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва пройшла профорієнтаційна година «Живи та працюй в Україні»

06-02-2018 09:44 297
категорія: Новини культури


В Білгород-Дністровської бібліотеці для дітей та юнацтва імені В. Катаєва з 2017 року працює молодіжна бібліо-вітальня «Живе спілкування». Лютнева зустріч для юнаків була присвячена питанням вибору майбутньої професії.

Щодня люди поспішають на роботу. А чи подобається їм те, чим вони займаються? Як кожен з них обрав ту чи іншу професію? Як розібратися у складному світі професій? Як уникнути помилок? Як правильно визначити справу всього життя, щоб почувати себе задоволеним морально і матеріально? На ці та інші питання знаходили відповіді під час зустрічі.

Також бібліотекар порекомендувала відвідувати Дні відкритих дверей в училищах, технікумах та вишах. А ще звернутися до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості для отримання необхідної інформації про майбутню професію. Бурхливе обговорення викликали професії, що вже набули широкої популярності в Україні. Серед яких: копірайтер, рерайтер, бренд-менеджер, дистриб’ютор, логістик, мерчендайзер, іміджмейкер, маркетолог, веб-дизайнер. Також, юнакам розповіли про абсолютно нові і рідкісні для ринку праці професії такі, як: нанодієтолог, E-Detailer, інженер із RFID-міток, продакт-менеджер із розвитку RTB, гідропонік, IT-спеціаліст у галузі human-interface, вальвеолог. Наприкінці заходу фахівці бібліотеки продемонстрували відеопрезентацію «Живи і працюй в Україні» та прокоментували рекомендаційну виставку «Профорієнтир: ким бути?».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44