В місті Білгороді-Дністровському відкриється культурно-освітній медіа-центр

21-12-2018 09:23 338
категорія: Новини міста


Стратегічним планом дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки передбачено відкриття сучасних культурно-освітніх медіапросторів на базі закладів культури Одеської області. Кожен такий центр пристосовано для людей з інвалідністю, а на придбання технічного обладнання спрямовуються кошти з обласного бюджету.

У 2018 році за підтримки міського голови Алли Гінак до даного проекту включено місто Білгород-Дністровський. Зокрема, в бібліотеці ім. О. Пушкіна по вул. Перемоги,3-а за рахунок міського бюджету проведено капітальний ремонт приміщення для медіа-центру, придбано меблі, створено вай-фай зону, підключено охоронну сигналізацію. За рахунок обласного бюджету бібліотеку обладнано сучасними комп’ютерами з програмним забезпеченням, веб-камерою та проектором на суму 78,4 тис. грн.

22 грудня об 11.00 год. сучасний медіапростір гостинно зустріне перших відвідувачів. На відкриття медіа-центру запрошені представники міської влади, депутатського корпусу Білгород-Дністровської міської ради, керівники установ культури та освіти міста, а також представники громадських організацій, з якими вже багато років плідно співпрацює бібліотечна система міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44