В закладах освіти Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка триває акція на підтримку військовополонених моряків українського флоту, захоплених у полон

14-03-2019 07:33 122
категорія: Новини освіти


“Ми вас чекаємо!” - під таким гаслом у закладах освіти міста Білгорода-Дністровського, смт Затока, Сергіївка стартувала патріотична акція  на підтримку військовополонених моряків українського флоту, захоплених у полон  25 листопада 2018 року прикордонними кораблями Російської Федерації, які вчинили агресивні дії проти українських кораблів, що здійснювали плановий перехід із порту Одеси до порту Маріуполь. Внаслідок обстрілу російськими спецназівцями захоплено три українські кораблі  у Керченській протоці та 24 моряків.

Висловлюючи власну громадянську позицію та зважаючи на той факт, що в Білгороді-Дністровському, а саме в ЗОШ №5 навчався Зінченко В’ячеслав – старший матрос «Нікополя», учні навчальних закладів міста підтримують військовополонених моряків та проводять різноманітні акції та флешмоби.

Заходами, що проводилися в закладах освіти міста, педагоги та учні висловили велику вдячність  та підтримку українським Захисникам – військовополоненим морякам військово-морських сил Збройних Сил України.

На даному часі в закладах продовжуються виховні заходи, спрямовані на утвердження патріотичної свідомості та солідарності з борцями за свободу та незалежність української держави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23