Важливі рішення прийняті на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

29-05-2020 15:39 537
категорія: Новини міста


29 травня 2020 року під головуванням секретаря міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в якому взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, депутати міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Виконавчий комітет погодив Стратегії розвитку міста Білгорода-Дністровського до 2028 року. З проектом Стратегії мешканці міста могли ознайомитися на офіційному сайті та онлайн-платформі E-DEM. 14 травня були проведені громадські обговорення. Проект Стратегії розвитку міста Білгорода-Дністровського до 2028 року буде винесений на затвердження сесії.

На засіданні погоджені звіти КП "Білгород-Дністровськводканал" та "Асорті" за підсумками 2019 року, затверджені фінплани на поточний рік. Розглянуті питання прийняття громадян на квартирну чергу; списку присяжних Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області; про реєстр територіальної громади м. Білгорода-Дністровського; питання дотримання прав дітей.

Розглянувши звернення громадянки щодо проведення будівельних робіт на перехресті вул. Першотравневій та вул. Миколаївській 01.06.2020 року, з метою запобігання виникненню дорожньо-транспортних пригод, виконавчий комітет вирішив тимчасово 1 червня 2010 року у період з 14:00 до 18:00 годин обмежити рух транспорту по вулиці Першотравневій на відрізку від вулиці Ізмаїльської до вулиці Маяковського. Пасажирському транспорту міських автобусних маршрутів здійснювати рух по вул. Ізмаїльській – вул. Єврейській – вул. Маяковського – вул. Першотравневій та далі по маршруту.

У зв’язку із запровадженням на території міста карантинних заходів та неможливістю підготовки та проведення масових заходів з нагоди святкування Дня міста Білгорода-Дністровського, прийняте рішення відмінити святкування Дня міста у 2020 році. Церемонію вручення відзнаки Почесний громадянин міста провести в рамках святкових заходів з нагоди Дня незалежності України.

На засіданні прийняте рішення організувати проведення регулярної ярмарки з торгівлі с/г продукції по вул. Перемоги (на ділянці від базарку до магазину “Єва”) на 5 торговельних місць з 1 червня по 31 серпня. Також, проведення сезонної ярмарки з торгівлі розсадою та садивним матеріалом по вул. Московській від миколаївської до Ізмаїльської на 60 торговельних місць з 1 по 15 червня. Розпорядником ярмарок визначене КП “Акермантурінвест”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23