15.02.2018 року фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості організовано та проведено міні - ярмарок вакансій для найпотужнішого підприємства регіону ТОВ «Белста». Начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Світлана Краус представила поважного працедавця, поінформувала про можливості служби зайнятості, насамперед, про найбільш затребувані роботодавцями послуги: укомплектування вільних робочих місць, професійне навчання на замовлення роботодавця. Представник роботодавця, заступник генерального директора по персоналу Ганна Манолова, розповіла про професії, які відповідають профілю підприємства, про умови праці, соціальну сферу, можливість доставки на роботу автотранспортом з віддалених районів міста та приміських сіл.

Ганна Валеріївна розповіла про досягнення та плани на майбутнє фабрики з пошиття домашнього взуття, про розширення ринку використання робочої сили.

Шукачі роботи мали змогу поспілкуватися з роботодавцем, який запропонував вакансії швачка (учень швачки), укладальник виробів.

Роботодавець провів попередню співбесіду та відібрав претендентів на роботу.

Між центром зайнятості та ТОВ «Белста» тісна співпраця, яка завжди дає позитивні результати: роботодавець задоволений кваліфікованими кадрами, а шукачі роботи в короткий термін отримали робоче місце.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44