Одним із шляхів вирішення питання працевлаштування  є залучення безробітних до сфери самозайнятості та підприємницької діяльності.

Віктор працював дільничним інспектором прикордонної служби у військовій частині та 10 років проходив службу в органи внутрішніх справ. Після закінчення строку контракту - залишився без роботи.

Звільнення з роботи і втрату стабільного заробітку кожен сприймає по-різному. Віктор не розгубився, звернувся за допомогою до Білгород – Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Першим кроком до успішного працевлаштування стало складання кар`єрним радник разом з безробітним індивідуального плану з працевлаштування. Серед заходів, рекомендованих безробітному, також було відвідування семінарів, що орієнтують на започаткування власного бізнесу, проходження профдіагностичного тестування.

Другим кроком стало навчання в Одеському центрі професійно- технічної освіти на курсах з «Підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу». Тут створив свій бізнес-план на тему: «Забезпечення інформаційної безпеки ї захист даних в мережі». Фахівці служби зайнятості розглянувши бізнес- план, підтримали ініціативу, рекомендували надати матеріальну допомогу на започаткування власної справи Віктору та побажали успіхів в його починаннях.

Підприємництво є одним із шляхів вирішення проблеми зайнятості для осіб з високим рівнем кваліфікації.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23