Відбулося засідання 44-ої позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

25-01-2019 15:26 185
категорія: Новини міста


25 січня 2019 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося засідання 44-ої позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В ньому взяли участь 32 депутати міської ради, керівники відділів та управлінь, представники громадськості та ЗМІ.

До порядку денного, відповідно до розпорядження міського голови, було включено наступні питання: «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.12.2018 р. №736-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік», «Про затвердження списку присяжних Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області», «Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 23.11.2015 р. №4-VII «Про утворення постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради VII скликання та затвердження їх персонального складу». Також, додатково до порядку денного сесії міської ради було включено питання «Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік».

Більшістю голосів депутатів проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.12.2018 р. №736-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік» було підтримано з урахуванням внесених змін та доповнень.

Також, з урахуванням поправок, депутатами міської ради було підтримано проект рішення «Про затвердження списку присяжних Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області».

Не набрав необхідної кількості голосів депутатів міської ради проект рішення «Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 23.11.2015 р. №4-VII «Про утворення постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради VII скликання та затвердження їх персонального складу» та, як результат, не було внесено зміни до складу постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради VII скликання.

Проект рішення «Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік», внесений до порядку денного сесії, як додаткове питання, було підтримано більшістю голосів депутатського корпусу міської ради з урахуванням внесених змін та поправок.

Наприкінці засідання 44-ої позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання депутати міської ради заслухали інформацію про роботу Білгород-Дністровської місцевої прокуратури, яку взяли до відома.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44