Відбулося засідання 62-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

28-05-2020 16:47 537
категорія: Новини міста


28 травня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання 62-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В його роботі взяли участь 27 з 34 депутатів міської ради, народний депутат України Микола Скорик, депутат Одеської обласної ради Роман Сеник, голова районної ради Валерій Лобанов, керівники відділів та управлінь, представники громадськості та ЗМІ.

На початку засідання сесії виступив народний депутат України Микола Скорик. Він зосередив увагу присутніх на роботі міського комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал», з керівництвом якого мав можливість зустрітися напередодні. Микола Скорик зазначив, що з метою проведення ремонтних робіт на каналізаційно-насосній станції та відновлення колектору по вул. Кишинівській цьогоріч ініціюватиме винесення на розгляд сесії обласної ради питання щодо виділення коштів з резервного фонду для фінансування зазначених робіт.

Засідання сесії міської ради після виступу народного депутата України було продовжено розглядом основних та додатково включених до порядку денного проектів рішень міської ради.

Депутатами міської ради додатково до розгляду під час сесії було включено питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2019 року №1072-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2020 рік» та «Про затвердження внесення змін до Міської програми «Здоров’я на 2019-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради від 29.11.2018 р. №728-VII».

В ході розгляду проектів рішень на засіданні 62-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання більшістю депутатського корпусу міської ради було підтримано майже всі включені до порядку денного, окрім двох питань, які попередньо було знято з розгляду, а саме: «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Білгорода-Дністровського на 2021 рік» та «Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території міста Білгорода-Дністровського».

Не знайшли підтримки більшості голосів та, як наслідок, не було прийнято наступні проекти рішень: «Про надання дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в місті Білгороді-Дністровському», «Про надання дозволу гр. Полякову С.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу», «Про надання дозволу гр. Доніч О.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу» та «Про надання дозволу на розроблення детального плану території на розі вул. Ізмаїльська, вул. Маршала Бірюзова, пров. Безіменного».

Наприкінці засідання 62-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання було розглянуто запит депутата міської ради Василя Садовського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23