Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Білгород-Дністровської міської ради тимчасово припиняє прийом відвідувачів

20-03-2020 10:48 194
категорія: Оголошення


Шановні забудовники!

У зв’язку із карантином, відділ державного архітектурно – будівельного контролю Білгород-Дністровської міської ради тимчасово припиняє прийом відвідувачів. Просимо звертатись тільки у разі крайньої необхідності.

Для отримання консультації просимо звертатись за телефоном (067) 487-33-06 або написати на електронну адресу dabi.bilgorod@ukr.net

У разі необхідності подання документів, замовник (забудовник) будівництва зможе скористатись «Електронним кабінетом забудовника», який надасть користувачам доступ до повністю автоматизованих послуг з реєстрації повідомлень та декларацій щодо всіх етапів будівництва об’єктів класу наслідків (СС1).

Електронний кабінет забудовника (ЕКЗ) за посиланням http://www.dabi.gov.ua на офіційному сайті Державної архітектурно- будівельної інспекції України.

Електронний кабінет забудовника (ЕКЗ) – це персоніфікована онлайн-сторінка для реєстрації та отримання документів декларативного (повідомлення та декларації), що стосуватимуться всіх етапів будівництва, а саме: підготовчих та будівельних робіт, а також – прийняття об’єкту до експлуатації. 

Електронний кабінет міститиме всю документальну інформацію про об’єкт будівництва: з моменту подачі заяви про початок підготовчих робіт до введення в експлуатацію. Також тут будуть автоматично надаватися відповіді на найпоширеніші запитання в режимі реального часу через чат-бот.

Для подання декларації (повідомлення) забудовник, що має цифровий підпис та особистий ключ, має можливість скористатися електронними послугами на офіційному сайті Державної архітектурно- будівельної інспекції України самостійно без втручання посадових осіб. Для цього підійде навіть електронний цифровій підпис «Приватбанку».

Алгоритм роботи з е-кабінетом:

• авторизуватись за допомогою ідентифікації: кваліфікований електронний підпис (КЕП), MobileID, BankID (для підписання документу обов’язкова наявність КЕП або MobileID);

• дозаповнити особисту інформацію профайлу, додавши контактну інформацію;

• обрати пункт «Отримати послугу»;

• залежно від налаштувань (самого об’єкту, типу робіт, хто здійснює будівництво, є проект будівництва чи ні тощо), кабінет пропонує перелік блоків, які необхідно заповнити, а також – можливість додати інформацію про проєктну документацію; 

• завірити заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Дані з поданих документів будуть автоматично вноситись до Єдиного державного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, що означатиме успішну реєстрацію документів та отримання послуги. 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23