Відновне лікування застрахованих осіб

07-09-2018 10:43 125
категорія: Фонд соцстраха


Відповідно до діючого законодавства України застрахованим особам надається така  соціальна послуга  як  відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Застраховані особи за наявності у них медичних показань направляються на відновлювальне лікування із стаціонарних відділень лікувально-профілактичних закладів.

Цього року значно розширено перелік показань для отримання відновлювального лікування. Відновлення здоров’я застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду здійснюється за профілями медичної реабілітації:

- нейрореабілітація (підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм);

 м’язово-скелетна реабілітація (підгострий період після операцій ортопедичних та травматологічних, ревматологічні захворювання);

 кардіо-пульмонарна реабілітація (підгострий період інфаркта міокарда, після операцій на серці;підгострий період захворювань легень, після операцій на легенях; цукровий діабет);

 медико-психологічна реабілітація учасників АТО;

 реабілітація після оперативних втручань на органах зору;

 реабілітація при порушенні перебігу вагітності (ускладнена вагітність);

 інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.

З початку 2018 року Білгород-Дністровським відділенням Фонд соціального страхування України за реформованим механізмом забезпечив реабілітаційним лікуванням в санаторно-курортних закладах 34 застраховану осібу.

Послуги з медичної реабілітації після перенесених захворювань і травм надаються застрахованій особі за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який покриває 100% витрат на проходження відновлювального лікування.

Навесь період реабілітаційного лікування застрахованій особі, яка направляється  безпосередньо із стаціонару, видається листок непрацездатності, який  також оплачується за кошти Фонду.

Білгород-Дністровське відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44