Відео-лекторій з елементами тренінгу на тему «Торгівля людьми - це не міф»

07-08-2017 15:10 129
категорія: Новини ЖКХ


З нагоди проведення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 04.08.2017 р. міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді було організовувано в міськрайонному центрі зайнятості відео-лекторій з елементами тренінгу на тему «Торгівля людьми - це не міф», для незайнятого населення-безробітних, що знаходяться на обліку в Білгород-Дністровському міському центрі зайнятості.

В ході спілкування, заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Нікіруй Злата Володимирівна, ознайомила присутніх з можливими варіантами шахрайства, які можуть виникнути при влаштуванні на роботу за кордоном та розповіла про масштаби, сучасні тенденції, ознаки, причини та наслідки щодо торгівлі людьми, міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми, форми торгівлі людьми та про види допомоги, які можуть бути надані потерпілим. Також прозвучала інформація про консультаційні послуги для безробітних, гарячі лінії, на яких можна отримати інформацію про безпечне працевлаштування, і про організації, куди можна звернутися за допомогою постраждалим від торгівлі людьми. У рамках проведення заходу відбувся перегляд відеофільму «Торгівля людьми».

На завершення заходу було роздано учасникам друковані матеріали та брошури. Зустріч пройшла в позитивній атмосфері. Охоплено 16 осіб.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44