Відкрита зустріч Анатолія Урбанського у Білгород — Дністровській Фортеці

21-07-2017 17:09 270
категорія: Новини міста


20 липня 2017 року в Білгороді-Дністровському пройшла відкрита зустріч голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського з Білгород - Дністровський міським головою Аллою Гінак, депутатами Верховної Ради Віталієм Барвіненко, депутатами Одеської обласної ради Дмитром Барвіненко, Олександром Ахмеровим, начальником управління майнових відносин Одеської обласної ради Віктором Лунгулом, т.в.о. КП «Фортеця» Олександром Морозовим та генеральним підрядником робіт - директором ТОВ «Відбудова» Арсеном Гевондяном. На зустрічі також були присутні представники апарату Одеської обласної ради та засобів масової інформації.

У приміщенні Білгород - Дністровської фортеці обговорили хід проведення першочергових протиаварійних робіт, питання фінансування робіт і інші питання, що стосуються пам'ятника архітектури. У 2016 році одеська обласна рада вирішила профінансувати роботи з реконструкції Білгород-Дністровської фортеці. З початку року пройшли узгодження документи, в березні 2016 було отримано дозвіл від Міністерства культури, а в липні останній дозвільний документ від Державної Архітектурно-будівельної інспекції України. Загальна вартість проекту становила 7 млн.гривень. На ці кошти заплановано наступні роботи: зміцнення фундаменту Північної стіни-палі, опорні подушки, контрфорси, залізобетонній пояс під фундамент стін, а також зміцнення берегової смуги гранітними валунами в армуванні. в 2016 році було профінансовано 950 тисяч гривень, за цю суму були проведені підготовчі роботи, розчищення ґрунту, підготовлено майданчик, пробурені і залиті 40-45 паль, виготовлені металеві конструкції. Тому що короткі терміни і погодні умови не дозволили в 2016 році виконати весь обсяг робіт, на 2017 рік перенесли і роботи і частина фінансування. Підрядник також зауважив що є деякі перешкоди до прискорення виконання робіт. Керівництво фортеці вже вжило заходи по усуненню перешкод, а очільник області запевнив у своєчасному фінансуванні проекту.

Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак висловила подяку за плідну співпрацю керівнику КП “Фортеця” Олександру Морозову та повідомила про наявні результати спільної роботи та плани на майбутнє, які можуть бути втілені у життя. Також схвалив діяльність керівника фортеці та команди фахівців, які зараз працюють у підприємстві, депутат Верховної ради Віталій Барвиненко. Підсумок підвід Анатолій Урбанський, які запропонував внести пропозицію до обласної ради затвердити кандидатуру Олександра Морозова на посаді директора КП “Фортеця” на наступну сесію.

Поважні гості оглянули також майданчик, на якому працює наукова експедиція.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44