Вихованці Білгород-Дністровського МЦДТ посіли призові місця у Чемпіонаті України з судномодельного спорту

17-08-2017 09:52 175


З 2 по 6 серпня 2017 року в селі Забір'я Київської області традиційно відбулися Чемпіонат України та Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту в класі моделей секції «NS». Організатори змагань Міністерство освіти і науки України та Український державний центр позашкільної освіти. У змаганнях взяли участь 60 судномоделістів у складі делегацій від десяти команд, які приїхали на збори з міста Києва та різних областей України. Вихованці судномодельного гуртка науково-технічного відділу Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості Іван Христодоров та Сергій Кравченко представляли свої роботи у складі делегації від Одеської області.

За підсумками змагань команда Одеської області була нагороджена Дипломом ІІ ступеня в загальному заліку. Кравченко Сергій посів І місце у Чемпіонаті України з судномодельного спорту у класі F 2 A юн. та ІІІ місце у класі F 2 A. Христодоров Іван посів ІІ місце у Чемпіонаті України з судномодельного спорту у класі F 4 A юн. та ІІІ місце у класі F 4 A.

Дипломи І ступеня Міністерства освіти і науки України отримав Кравченко Сергій за перемогу у класі моделей EL – 600 та у класі F 2 Ю у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту в класі моделей секції «NS». А Христодоров Іван нагороджений Дипломом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України за перемогу у класі моделей F 4 В/С ю.

За спортивні досягнення на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту в класі моделей секції «NS» та вірність бойовим традиціям моряків-підводників Кравченко Сергію була оголошена Подяка від всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників.

За високі результати та якісну підготовку учасників змагань Грамотою Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено керівника судномодельного гуртка КЗ МЦДТ, Відмінника освіти України Макаренка Віктора Пилиповича.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44