Вихованець Білгород-Дністровської школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург став стипендіатом Одеської обласної ради

27-05-2020 15:21 551
категорія: Новини міста


Щороку обдаровані діти та молодь Одещини віком від 8-ми до 18-ти років мають можливість отримувати стипендію Одеської обласної ради за особисті досягнення у сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культурі та спорту. Це визнання високих здобутків юних талантів, які прославляють наш регіон. Стипендія призначається 100 особам, обраним на конкурсних умовах. Кошти на виплату стипендій виділяються в рамках обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини» на 2018-2020 роки.

Конкурсний відбір кандидатів проводився постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму, яка винесла рішення про призначення стипендії Одеської обласної ради. Серед стипендіатів 2020 року у сфері культури та мистецтв – Олексій Кокшаров, учень 6 класу Білгород-Дністровської школи мистецтв ім. Л.Н.Гінзбург по класу скрипки.

Олексій – учасник ансамблів скрипалів школи мистецтв «Группетто» та «Дело в шляпе» (кер. Наталя Сухаренко), музично-обдарована дитина, активна та всебічно-розвинута творча особистість. Хлопець виховується в багатодітній родині. На відмінно навчається в загальноосвітній школі. Як яскравий виконавець, Олексій за останні 3 роки – особисто та у складі творчих колективів, став неодноразовим переможцем музичних змагань різного рівня, в тому числі таких титулованих, як: Міжнародний конкурс «Prize of Lanciano» в Італії (І місце), Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» (І місце), Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича (ІІ і ІІІ місця), Всеукраїнський конкурс юних скрипалів та віолончелістів ім. Вадима Чернова (Гран-прі та І премія), а також інших фестивалів і конкурсів.

Вітаємо всю творчу сім’ю Кокшарових із заслуженою відзнакою Олексія!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23