Вихованка Білгород-Дністровської дитячої художньої школи стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина – сильна Україна»

30-10-2018 15:53 134
категорія: Новини культури


Вже вдруге у 2018 році кам’янська художня школа імені І. Першудчева провела Всеукраїнський інтернет-конкурс образотворчого мистецтва «Моя Батьківщина – сильна Україна». Цього року в конкурсі взяли участь учні художніх шкіл з 15 областей нашої країни, в тому числі учні КУ «Білгород-Дністровська дитяча художня школа».

Цей конкурс закликає підростаюче покоління бути патріотом та свідомим громадянином своєї держави. Через призму своєї творчості юні художники поділилися власним баченням майбутнього, в їх роботах є і любов до батьківщини, і гордість за співвітчизників.

За підсумками конкурсу дев’ятирічна Таісія Бану – учениця викладача Білгород-Дністровської ДХШ Оксани Швець, стала лауреатом у 1 віковій категорії, а її робота внесена до каталогу робіт переможців на підсумковій виставці в м. Кам’янське. Колектив художньої школи нагороджено грамотою за підтримку ідеї та залучення учнів закладу до участі в інтернет-конкурсі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44