Вихованка Білгород-Дністровської школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург здобула перемогу в фестивалі-конкурсі «Samocvity - On line»

15-05-2020 14:37 493
категорія: Новини культури


Незважаючи на карантинні обмеження, вихованці КУ «Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург» продовжують удосконалювати виконавські можливості. Одним з таких прикладів є участь у мистецьких он-лайн конкурсах.

Так, 20-30 квітня 2020 р. відбувся Всеукраїнський Дистанційний Міжнародний Багатожанровий фестиваль-конкурс «Samocvity - On line», організаторами якого виступили ГО «Арт-Центр «Антре» (Україна) та Fundacja «Inspiracja+» (Польща), партнером - Львівський коледж культури і мистецтв. Фестиваль-конкурс було організовано з метою підтримки творчого натхнення та розуміння з боку однодумців і колег про те, що талант, прагнення творити та працювати не залежить від обставин та ситуацій.

Цього року організаторами запроваджено унікальний формат оцінювання конкурсантів – «ГЛЯДАЧ + ЖУРІ».

Коваленко Юлія, учениця 5 класу фортепіанного відділення Білгород-Дністровської школи мистецтв (викладач – Галина Шипіцина), представила на розсуд журі та глядачів виконання творів В. Купревича «Элегическая Серенада» та Г. Валленгаупта «Скерцино» №2 ре мінор: https://www.youtube.com/watch?v=nwyjESp-KYU&feature=youtu.be

Професійне журі високо оцінило виступ юної піаністки, присудив дівчині І місце. Але за підсумковим оцінюванням «Глядач+ журі» Юлія отримала диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо талановиту Юлію Коваленоко із заслуженою нагородою та новим досвідом у демонстрації виконавської майстерності!




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23