21 лютого 2018 року відбувся запланований виїзний прийом заступником начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Даниленко Надією до Маразліївської об’єднаної територіальної громади.

Представник Фонду ознайомила присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві з 01 січня 2018 року, основні вимоги до документів, які подаються в органи Пенсійного фонду для призначення пенсії. Окрему увагу приділила питанню стосовно термінів подання документів, необхідних для призначення пенсії, з метою проведення їх попередньої оцінки.

Під час бесіди Даниленко Надія наголосила: «Тільки офіційне працевлаштування дасть вам можливість отримати у майбутньому гідну пенсію. А для цього ви повинні здійснювати постійний контроль за вашими роботодавцями, які звітують щомісячно за ваш заробіток.»

Присутнім було роз’яснено про переваги користування веб-порталом Пенсійного фонду України та розданий інформаційний матеріал з цих питань.

Довідково: на кінець 2017 року кількість працівників, які отримують заробітну плату менше мінімальної скоротилася на 1,8 тис. осіб, в порівнянні з початком року, що дало змогу збільшити надходження коштів до бюджету управління на 218,7 тис. грн.

Крижанівська Олена Михайлівна – перший заступник начальника

Білгород - Дністровського об'єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44