Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради погодив зміни до бюджету

04-09-2017 14:48 334
категорія: Новини міста


4 вересня 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, депутати та журналісти.

Враховуючи рішення Одеської обласної ради від 18.08.2017 р. №355-VII, виконком вирішив погодити та запропонувати міській раді внести зміни до рішення міської ради від 22.12.2016 р. №193-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2017 рік». Зокрема, зменшити доходну та видаткову частину загального фонду бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню, а також на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо. Серед змін - збільшення видатків для надання субвенції 2-му державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС в Одеській області, виділення коштів на компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян залізничним транспортом та ін. Серед змін до переліку видатків, що будуть фінансуватися за рахунок коштів бюджету розвитку, придбання житлових приміщень для постійного користування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа; збільшення суми на капітальний ремонт дитячого терапевтичного відділення міської лікарні; придбання квартири для призерки Ігор XXXI Олімпіади Тодоровій Анастасії; придбання контейнерів для сміття та ін. Погоджений також додаток до рішення «Видатки на реалізацію проектів-переможців громадського бюджету міста Білгорода-Дністровського на 2017 рік».

На засіданні виконавчого комітету затверджений контингент учнів та розмір плати за навчання в школах естетичного виховання міста Білгорода-Дністровського на 2017-2018 навчальний рік. Зокрема, в КУ «Білгород-Дністровська дитяча музична школа» - 310 дітей, вартість навчання грі на гітарі, фортепіано - 192 грн., баяні, акордеоні, скрипці, духових інструментах - 160 грн., бандурі - 128 грн. В КУ «Білгород-Дністровська дитяча художня школа» – 100 дітей, вартість навчання - 160 грн.

Виконавчий комітет розглянув питання архітектури та прийняв ряд важливих соціальних рішень, серед них надання одноразової адресної допомоги колишній партизанці, надання пільг на житлово-комунальні послуги учасникам АТО та їх сім’ям, надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян, які потребують лікування за життєвими показниками тощо.

На засіданні погоджена передача нерухомого майна комунальної власності на баланс КП «Білгород-Дністровський парк культури та відпочинку» та КП “Асорті”.

Виконавчий комітет погодив перейменування комунального підприємства “Білгород-Дністровський парк культури та відпочинку” в комунальне підприємство “Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради”, а також зміни до Статуту даного підприємства.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44