Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради своїм рішенням призначив управителя багатоквартирних будинків

11-10-2017 15:16 210
категорія: Новини міста


10 жовтня 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак пройшло засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого складався з майже 30 питань.

На засіданні погоджені зміни до рішення міської ради від 22.12.2016 року №193-VII “Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2017 рік”, а також схвалені доповнення до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України на 2017-2018 роки.

Виконавчий комітет погодив подовження терміну дії міської Програми заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації і технічної експертизи ліфтів в місті Білгород-Дністровському на 2014-2017 роки та подовження терміну дії міської Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Білгород-Дністровському на 2016-2017 рр.

З метою покращення якості послуг з утримання житлових будинків і прибудинкових територій, поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг споживачам, відповідно до результатів проведеного конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, які знаходяться на балансі територіальної громади міста Білгорода-Дністровського, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії від 03 жовтня 2017 року №4, виконавчий комітет своїм рішенням призначив управителем вказаних багатоквартирних будинків комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання №1».

На засіданні внесені зміни до Статуту комунального підприємства «Асорті»; визначений балансоутримувач об’єктів зеленого господарства комунальної власності міста Білгород-Дністровського.

Розглянуті та затверджені ряд соціально важливих питань. Серед них надання щомісячної грошової допомоги неповнолітнім дітям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції; надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Білгорода-Дністровського та іншим категоріям громадян, які потребують лікування за життєвими показниками; надання адресної допомоги громадянам похилого віку міста, які відзначають 90-річний ювілей у жовтні 2017 року; надання пільг на житлово-комунальні послуги та одноразової грошової допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.

Виконавчий комітет також розглянув питання щодо розміщення цирку ТОВ “Кобзов-Україна”, про оскарження постанови адміністративної комісії, квартирної черги, питання встановлення опіки над дитиною, дотримання майнових прав неповнолітніх.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44