Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив нові тарифи на збір та вивезення твердих побутових відходів

07-08-2017 15:04 393
категорія: Новини міста


3 серпня 2017 року відбулося чергове засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради під головуванням міського голови Алли Гінак.

Першим питанням розглянули погодження Програми фінансової підтримки громадської організації міської Ради ветеранів війни, праці Збройних Сил України на 2018-2020 роки.

Далі перейшли до економічної сфери, начальник управління економічного розвитку Марина Гордієнко винесла на розгляд виконкому проекти рішень “Про проведення конкурсу у сфері підприємницької діяльності”, “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.10.2016 р. № 557 «Про погодження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік” “Про проведення конкурсу на туристичний логотип міста Білгорода-Дністровського”, “Про розміщення додаткових паркувальних місць на прилеглій до парковки територій”, “Про погодження розміщення цирку-шапіто «Рів’єра»», та їх погодили без зайвих запитань. А щодо проекту «Про встановлення тарифів на збір та вивезення твердих побутових відходів з урахуванням витрат на утилізацію» його вдалося прийняти після довгих дискусій та відповідей на всі питання. Затвердили наступні тарифи:

Розрахунок вартості послуг зі збирання та вивезення ТПВ з урахуванням витрат на утилізацію та захоронення:

для будинків приватного сектора з присадибною ділянкою за відсутності централізованого опалення (використання твердого палива), водопостачання каналізації (з однієї людини на місяць).(2,56+0,2)*97,71:12 = 22,47 грн.(в т.ч. 3,65 грн. витрати на утилізацію та захоронення)

для будинків приватного сектора з присадибною ділянкою з наявністю усіх видів благоустрою (з однієї людини на місяць).

(2,5+0,2)*97,71:12 = 21.98 грн.(в т.ч. 3,57 грн. витрати на утилізацію та захоронення)

упорядковані будинки (багатоквартирні та одноквартирні з наявністю усіх видів благоустрою) (з однієї людини на місяць).

(1,9+0,2)*97,71:12 = 17,10 грн.

(в т.ч. 2,78 грн. витрати на утилізацію та захоронення)

КП «Автотранссервіс» також отримало погодження на укладання договору оренди нежитлових приміщень для організації автостанції за адресою вул. Портова, 29б.

Начальник управління житлового-комунального господарства Микола Зініч представив проект внесення змін до рішення виконкому від 02.09.2016р. № 474 «Про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку», “Про погодження безоплатного прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Білгород-Дністровського об’єктів (елементів) благоустрою, які розташовані в парку Миру”, “Про Порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами”.

Також членами виконкому були прийняті рішення про погодження належності самочинних будівель, надання адреси земельній ділянці та житловому будинку та земельним ділянкам, наприкінці розглянули питання щодо дітей-сиріт, та “Про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради”
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44