Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради погодив кандидатури у склад Госпітальної ради госпітального округу №7

10-05-2018 15:25 420
категорія: Новини міста


10 травня 2018 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, депутати, представники громадськості та ЗМІ.

На засіданні погоджене Положення "Про місцеві податки та збори міста Білгорода-Дністровського". Затверджені звіти комунальних підприємств "Білгород-Дністровськтеплоенерго" та "Асорті" за підсумками 2017 року та фінансові плани на 2018 рік.

Виконком затвердив тарифи на обслуговування території торговельного майданчика "Ринок "Перемога"" комунальним підприємством "Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради", а також титульний список об'єктів озеленення з поточного та капітального облаштування та утримання парків відпочинку, скверів та вулиць міста на 2018 рік.

З метою приведення тарифів комунального підприємства "Асорті" до рівня, що в умовах підвищення витрат забезпечить прибутковість підприємства, покращить фінансовий стан, забезпечить його стабільність та беззбиткову роботу, встановлені тарифи на орендну плату з надання торгових місць (площ) комунального підприємства; тарифи на обслуговування території ринку для будівель та земельних ділянок, що розташовані в межах центрального міського ринку, а також перелік додаткових послуг, які надаються комунальним підприємством «Асорті» та тарифи на них.

Своїм рішенням виконком передав військовій частині А-3955 реанімобіль Ford Ekonoline від комунального закладу "Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня".

Виконавчий комітет погодив кандидатури у склад Госпітальної ради госпітального округу №7 Одеської області - представників території міста Білгорода-Дністровського, зокрема, міського голову Аллу Гінак, начальника управління охорони здоров’я Тетяну Сибірцеву, головного лікаря КЗ “Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня”, депутата міської ради Ігоря Десятника, головного лікаря “Шкірно-венерологічного диспансеру”, Заслуженого лікаря України, депутата міської ради Леоніда Кондратюка, голову громадської організації “Філадельфія” Оксану Петруняк. Дане рішення буде винесено на розгляд сесії.

На засіданні затверджені архітектурні типи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Погоджене тимчасове розміщення дитячих атракціонів в парку "Перемоги". Розглянуті питання виділення коштів з резервного фонду міського бюджету, встановлення режиму роботи “АТБ-маркету”, дотримання прав неповнолітніх, оскарження постанови адміністративної комісії.

Виконавчий комітет прийняв рішення “Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в місті Білгороді-Дністровському у 2018 році”, згідно якого визначені заходи щодо літнього відпочинку та оздоровлення дітей; склад оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії; дислокація таборів відпочинку з денним перебуванням та вартість харчування дітей в них; кошторис доходів та видатків, штатний розпис Білгород-Дністровського ПДЗОВ «Алые паруса» на 2018 рік.

На засіданні внесені зміни до Програми "Розвиток освіти міста Білгорода-Дністровського на 2017-2020 роки", а також визначений структурний підрозділ, відповідальний за ведення обліку дітей шкільного віку й учнів, та закріплені території обслуговування за закладами загальної середньої освіти.

Враховуючи рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 21.03.2018 р. №133 «Про відзначення Дня міста Білгорода-Дністровського у 2018 році», пропозиції організаційного комітету, з метою забезпечення належного рівня організації та проведення Дня міста, а також безпечних умов під час святкових заходів, виконавчий комітет затвердив заходи та кошторис витрат на підготовку та проведення Дня міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44