Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради погодив організацію проведення вечірньої і нічної сезонної ярмарки оптової торгівлі сільськогосподарською продукцією в літній період

19-06-2020 12:32 580
категорія: Новини міста


19 червня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету міськради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, представники комунальних підприємств та установ, громадськості та ЗМІ.

Виконавчий комітет схвалив Порядок розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання; погодив Положення про фінансове управління Білгород-Дністровської міської ради, а також передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів архівного відділу Білгород-Дністровської міської ради.

Прийняте рішення “Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в місті Білгороді-Дністровському у 2020 році”, внесені зміни до складу міської координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми.

На засіданні схвалені зміни та доповнення до Програми сприяння призову громадян на строкову військову службу у Збройні Сили України та інші військові формування на 2019-2022 роки. Крім того, прийняте рішення щодо виділення з резервного фонду міського бюджету 150 тис. грн. для здійснення медичного огляду призовників на призовній дільниці міста, а саме на оплату послуг медичного персоналу та першочергове обстеження.

Виконавчий комітет погодив внесення змін до Інвестиційної програми КП "Білгород-Дністровськводоканал" на 2020 рік в частині перенаправлення коштів з придбання приладів обліку на закупку глибинних насосів.

Також, на засіданні погоджене прийняття до комунальної власності територіальної громади будівель та споруд КЗ "Білгород-Дністровський педагогічний коледж", розташованих за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Незалежності,21.

Виконком погодив організацію проведення вечірньої і нічної сезонної ярмарки оптової торгівлі сільськогосподарською продукцією в літній період з дати прийняття рішення виконавчим комітетом по 15 вересня 2020 року, з 17:00 год. вечора до 6:00 год. ранку, на території міста Білгород-Дністровського по вулиці Миколаївській (від Єврейської до Першотравневої) непарна сторона для торгівлі з транспортних засобів у кількості торгових місць – 34. КП «Асорті» визначений розпорядником ярмарки.

Прийняте рішення про закріплення за КП «Автотранссервіс» права господарського відання на спеціалізований легковий автомобіль УАЗ-396206. За його допомогою підприємство планує здійснювати вилов і стерилізацію бродячих собак.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23