Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив План заходів з питань детінізації

08-11-2018 11:52 228
категорія: Новини міста


8 листопада 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Сергія Чернокульського відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого складався з 13 питань.

З метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері праці, враховуючи, що підвищення рівня середньої заробітної плати працівникам є одним із пріоритетних завдань діяльності місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, на виконання відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України та розпорядження Одеської ОДА «Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати», виконком затвердив План спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2018 рік.

На засіданні розглянуті та затверджені питання архітектури, серед яких новий склад архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури міської ради, питання житлової політики, соціального захисту населення міста та підтвердження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Також, виконавчий комітет розглянув заяву громадянина щодо оскарження постанови адміністративної комісії та залишив її без змін. Прийняте рішення про створення комісії з присудження премії та стипендії міського голови обдарованій молоді - студентам навчальних закладів I-II рівня акредитації.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44