Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив тарифи на послуги із вивезення твердих побутових відходів

12-03-2019 08:11 286
категорія: Новини міста


11 березня 2019 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Виконком своїм рішенням встановив тарифи на послуги із збирання та вивезення твердих побутових відходів з урахуванням витрат на утилізацію на території Білгорода-Дністровського. Дані послуги надаються комунальним підприємством “Автотранссервіс”.

Зокрема, для будинків приватного сектора з присадибною ділянкою за відсутності централізованого опалення (використання твердого палива), водопостачання, каналізації тариф складатиме 29,52 грн. з однієї людини на місяць. Для будинків приватного сектора з присадибною ділянкою з наявністю усіх видів благоустрою - 28,83 грн. з однієї людини на місяць. Для упорядкованих будинків (багатоквартирні та одноквартирні з наявністю усіх видів благоустрою) - 21,91 грн. з однієї людини на місяць.

Також, на засіданні встановлені тарифи на послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «ЖЕО-1», окремо за кожним будинком; перелік та періодичність послуг; порядок здійснення перерахунків розміру плати за послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі.

Затверджені тарифи на послуги, які надають КП “Автотранссервіс” та КП “ЖЕО-1”, вступлять в дію через 15 днів після прийняття вище вказаних рішень.

Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС виконавчий комітет доручив фінансовому управлінню виділити кошти в сумі 200 тис. грн. з резервного фонду міського бюджету для проведення аварійно-відновлювальних робіт у будинку №4 по вул. Маршала Бірюзова.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23