Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив титульний список об'єктів з поточного ремонту та утримання міських доріг, тротуарів на 2018 рік

11-04-2018 15:41 445
категорія: Новини міста


11 квітня 2018 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, громадських організацій, депутати та представники ЗМІ.

Враховуючи рішення обласної ради від 14 березня 2018 року №672-VII «Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2017 року №649-VII «Про обласний бюджет Одеської області на 2018 рік», виконавчий комітет погодив зміни та доповнення до міського бюджету-2018. Зокрема, збільшена доходна частина бюджету міста за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду, на суму 243,0 тис. грн.; субвенції з обласного бюджету розвитку на суму 4829,0 тис. грн., з них 4244,5 тис. грн. - на проведення капітального ремонту оглядових трибун та підтрибуних приміщень стадіону ДЮСШ, 200,0 тис. грн. – для закупівлі 22 комп’ютерів в ЗОШ №11, 385,0 тис. грн. – на заміну вікон в в Сергіївській загальноосвітній школі; субвенції з обласного природоохоронного фонду в сумі 1500,0 тис. грн. на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва дюкеру м. Білгорода-Дністровського.

Також, погоджені інші зміни до бюджету 2018 року, серед них - збільшення доходної та видаткової частин міського бюджету за рахунок медичної субвенції, отриманої від Маразліївської ОТГ на суму 3079,8 тис. грн. на первинну та вторинну ланки медицини; збільшення доходної частини спецфонду бюджету (бюджету розвитку) на суму 3140,181 тис. грн. За рахунок надходжень від продажу земель міста; спрямування 2999,881 тис. грн. На поточний ремонт доріг міста, 75,0 тис. грн. - на проведення заходів згідно програми розвитку туризму, а саме для оплати першого траншу послуг з підготовки документації для отримання грантів на реалізацію транскордонних проектів; 39,3 тис. грн. - на оплату виконаних робіт з розробки історико-архітектурного опорного плану міста тощо. Також, внесені зміни до переліку видатків, що будуть фінансуватися за рахунок коштів бюджету розвитку.

На засіданні виконкому погоджені перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору та типового договору на справляння туристичного збору на території Білгорода-Дністровського, а також звіт про хід виконання у 2017 році "Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у місті Білгород-Дністровському на 2017-2018 роки". Внесені зміни до Комплексної програми розвитку туризму на 2016-2010 роки, а саме розділ “Використання рекреаційних ресурсів та історико-культурної спадщини” доповнений пунктом “Виконання робіт з консервації та музеєфікації пам’ятки національного значення “Антична Тіра” з об’ємом фінансування у 2018 році у розмірі 150 тис. грн.”, а також розділ “Розвиток міжрегіональних та міжнародних зв’язків Білгорода-Дністровського у сфері туризму” доповнений пунктом “Розробка заходів у рамках транскордонного проекту “Спільна операційна програма “Румунія - Україна 2014-2020 рр.” з об’ємом фінансування у 2018 році 150 тис. грн.

Погоджене внесення змін до міської Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Білгороді-Дністровському на 2016-2019 рр. Зокрема, збільшене фінансування на заходи з 500 тис. грн. до 1 млн. грн.

До титульного списку житлових будинків, які будуть оснащенні вузлами комерційного обліку водопостачання у 2018 році, затвердженого на засіданні виконкому у відповідності до Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, увійшли тридцять ОСББ Білгорода-Дністровського.

На засіданні внесені зміни до графіку санітарної подворової очистки міста, а також прийняте рішення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів в Білгороді-Дністровському. Погоджені істотні умови енергосервісних договорів. Розглянуті питання архітектури та містобудування. Виконавчий комітет затвердив титульний список об'єктів з поточного ремонту та утримання міських доріг, тротуарів на 2018 рік.

На засіданні прийняті рішення “Про встановлення вартості харчування вихованців закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів і пільгового контингенту закладів загальної середньої освіти на 2018 рік”, “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення міста твердим паливом та скрапленим газом у 2018 році по субсидіям та пільгам”, а також “Про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки. У зв’язку з кадровими змінами, затверджений новий склад комітету з присвоєння звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського”. Нагадаємо, оголошений початок висування кандидатів на присвоєння звання, що є вищим знаком вдячності мешканців територіальної громади міста і присвоюється за видатні заслуги і значний особистий внесок у розвиток економіки, культури, науки, освіти і спорту, особам, чия багаторічна виробнича, благодійна, просвітительська громадська діяльність одержала визнання мешканців міста Білгорода-Дністровського. Прийом документів триватиме до 25 травня 2018 року включно.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44