Витяг з наказу військового комісара Білгород-Дністровського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

17-09-2019 09:00 98
категорія: Оголошення


28.08.2019 м. Білгород-Дністровський № 114

Про призов громадян України

на строкову військову службу

у жовтні – грудні 2019 року

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок i військову службу" та Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Наказую:

1. У жовтні – грудні 2019 року провести призов на строкову військову службу до Збройних Сил України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 55, в Білгород-Дністровський об’єднаний міський територіального центру комплектування та соціальної підтримки у зазначений час з документами, що зазначені в повістках.

3. Громадяни України, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Білгород-Дністровського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу тимчасово перебувають на території Білгород-Дністровського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Білгород-Дністровського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7. Наказ довести до Міського голови м. Білгород-Дністровська , Голови районної державної адміністрації м. Білгород-Дністровського, селищних та сільських голів, а також до керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності, розмістити в районних ЗМІ.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

ТВО Військового комісара

Білгород-Дністровського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

майор С.КОВАЛЬ

ЗГІДНО:

ТВО Начальника відділення офіцерів запасу і кадрів

капітан П.ПЕКАРЬ
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23