Візійна зустріч з міжнародним фондом “Відродження” у Білгороді-Дністровському

31-07-2017 12:00 156


29 липня 2017 року у Білгород-Дністровському пройшла візійна зустріч з керівником Південноукраїнського представництва міжнародного фонду "Відродження" Євгеном Поповим, координатором проекту “Київський Діалог” в Одесі Олександром Славським та представниками Фонду Каритас Україна директор Василь Колодчин та координаторка проекту Валентина Бутковська.

Ця зустріч була першою — зустріч знайомство з громадою з метою обговорити потреби громади, можливості до співпраці. Представники фондів та проектів мали дізнатися в чому є нагальні проблеми міста, де вони можуть запропонувати допомогу, за якими темами провести заходи.

Олександр Славський розповів про проект “Київський Діалог” , який був створений та ініційований на суспільних засадах керівною групою, яка складалась із науковців, представників неурядових організацій, журналістів, представників фондів із України та Німеччини, заради партнерської співпраці. Інституціями, що сприяють і підтримують цей намір, були і залишаються досі Фонд Роберта Боша, Міністерство Закордонних Справ ФРН, Німецький Союз громадян Східної Європи, Фонд Генріха Боля та Польсько-німецько-український Фонд (РАUCI).

Метою проекту "Київський Діалог" є поширення знань про Україну в ЄС та про європейські процеси і цінності в Україні і сприяти таким чином формуванню позитивного ставлення до Європи і підтримувати подальшу демократизацію країни.

Зрозуміло що в кожному місті в кожній частині країни різні запити на отримання підтримки, тому перелік заходів, які впроваджує “Київський Діалог” дуже різноманітний- від основ стратегічного планування розвитку міста та дискусій за темою “Економічна Стабілізація І Боротьба З Корупцією В Україні” до тренінгів “ProZorro для журналістів” чи дискусій на тему “Посилення впливу молоді”.

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. Фонд - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значних громадських ініціатив.

За час своєї діяльності Міжнародний фонд «Відродження» підтримав 16 647 проектів, до реалізації яких долучилися понад 55 000 активістів та організацій України на суму понад 200 мільйонів доларів США.

У 2017 році МФ “Відродження” підтримує п’ять тематичних програмних ініціатив: “Демократична практика”, “Права людини та правосуддя”, “Громадське здоров’я”, Ромська програмна ініціатива, Європейська програмна ініціатива, “Громадські ініціативи нової України”. В рамках цих ініціатив можна взяти участь та подати заявки на отримання грантів від фонду.

Фонд “Cаritas” презентував проект "ТЕПМ" - "Тривалий Економічний Підйом для Миру" - створений допомогти переселенцям і місцевому населенню Одеської області знайти роботу або розпочати власний бізнес. З 2018 року цей проект буде проводити заходи у Білгороді-Дністровському.




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44