Всесвітній день котів в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. М. Кропивницького

03-03-2018 10:25 335
категорія: Новини культури


Початок весни - особливий період для кішок. Саме тому люди вшановують своїх улюбленців у перший день березня. Всесвітній день котів традиційно відзначається в перший день весни - 1 березня.

Для юнаків та дівчат бібліотекарі бібліотеки ім. М. Кропивницького провели ігрову котовасію «Веселі, кумедні, зворушливі», присвячену нашим пухнастим друзям. Юні читачі прослухали розповіді бібліотекарів про історію цього свята, а за допомогою мережі Інтернет познайомилися з різноманітними породами котів. Бажаючі вголос прочитали вірші: В. Шевчука «Котик – нечепура», А. Німенко «Спритна киця», М. Вінграновського «Кіт, зима і весна» та ін. А потім з великим ентузіазмом присутні взяли участь у конкурсах: «Кішки – герої літературних творів», «Народна мудрість про кішок», «Знавці котячого життя» та прослухали і розповіли самі безліч цікавих історій про улюблених тварин. Під час гри і спілкування з юнаками виявилось, що кожен має домашнього улюбленця і усі вони обожнюють котиків.

Всесвітній день котів - це ще один привід попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять ласку і тепло. Якщо забезпечити їм комфортне життя, повне турботи і ніжності, тоді кішки обов'язково подарують своїм господарям приємне муркотання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44