Всесвітній день здоров’я в бібліотеках Білгорода-Дністровського

08-04-2019 13:21 143
категорія: Новини культури


«Доброго здоров’я!» – так вітаються українці, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!». «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. Скільки сенсу закладено у цих словах. Здоров’я - це справжнє багатство. Формування здорового способу життя - один з напрямків роботи бібліотек Білгорода-Дністровського.

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я, в який було прийнято статут Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» відзначила цей день циклом заходів «Здоров'я для всіх та для кожного». В ЦМБ ім. М. Горького складена виставка-адвайзер «В майбутнє здоровим!» В бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшла дискусія «Комп’ютер і здоров’я», створена коментована книжкова підказка «Мистецтво бути здоровим», а ще бажаючі прийняли участь у оздоровчій  аеробіці. Маленькі читачі разом з бібліотекарем Оленою Удот відправилися в Інтернет-мандрівку «Подорож до країни здоров’я».

В бібліотеці ім. Лесі Українки збиралися члени «Клубу органічного землекористування та здорового способу життя», були обговорені питання режиму праці та відпочинку, здорового харчування, також в бібліотеці створена книжкова панорама «Мистецтво бути здоровим». Те що шкодить здоров’ю буває смачним (як тістечка або чіпси) чи цікавим (як комп’ютерні ігри). Однак надмірне захоплення жирною та солодкою їжею може призвести до ожиріння.

В бібліотеці ім. О. Пушкіна про шкідливі сучасні продукти розповідали під час години спілкування «Вчимось бути здоровими» та продемонстрували відео-презентацію «Ми за здоровий спосіб життя». В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва пройшла ігрова година «Стобід та його пригоди».

Здоров’я – це найкращий подарунок життя, однак про нього треба весь час дбати. Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного способу життя, будьте розумними і мудрими, впевнено крокуйте у майбутнє і пам'ятайте, що ваше здоров'я - у ваших руках!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44