Всеукраїнські збори лідерів учнівського самоврядування «З Україною в серці»

15-05-2017 14:38 142


З 3 по 5 травня батьківщина визначних українських діячів Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, Василя Симоненка - місто Черкаси приймали лідерів учнівського самоврядування з усієї України. На Всеукраїнському зборі «З Україною в серці» найкращих школярів нашої країни серед 24 делегацій були присутні і лідери з Одеської області. Місто Білгород-Дністровський представляла Тетяна Нікора, голова міської Ради учнівського самоврядування «Тірас», президент ЗОШ №4, у складі делегації від Одещини.

На урочистому відкритті лідери Черкащини звітували про свою роботу: презентували Інтернет-проект «Ми - патріоти Черкащини», проект-дослідження «Голос із віків» та інші. З щирими побажаннями звернулася до всіх присутніх Світлана Володимирівна Бут - координатор Всеукраїнської ради старшокласників. Також до молоді промовив і Валерій Вікторович Данилевський - начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Надзвичайну красу Черкаського краю, його колоритність, відкрили лідери на Чигиринщині. Замкова гора, комплекс «Резиденція Богдана Хмельницького» та Чигиринська фортеця – це був лише початок пізнавальної подорожі Черкащиною.

На Чернечій горі, в місті Канів, представники з кожної області, підлітки і дорослі, урочисто поклали квіти до могили Тараса Григоровича Шевченка і разом виконали гімн України. Цей захід вкотре довів, що молодь живе з Україною в серці та в нас є майбутнє.

В Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради відбувся тренінг на тему «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Лідери обговорювали питання торгівлі людьми та профілактичні заходи.

Підбиття підсумків збору відбулося в Канівській загальноосвітній школі №4, де була оголошена резолюція збору. «Прапор доброчинності», який передається з області до області і символізує добрі вчинки лідерів, перейшов зі сходу на захід, з Донецька до Волині. До речі, ідея створення цієї традиції належить саме Черкащанам. Лідери учнівського самоврядування всієї країни шанують українські традиції і своїм прикладом показують, наскільки важливо і цікаво вивчати історію свого рідного краю! Участь у таких форумах – це передусім обмін досвідом та набуття цікавих нових ідей.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44