Саме це питання постає зараз перед випускниками шкіл. Як правильно обрати майбутню професію та не схибити в своєму виборі - мета виїзного профорієнтаційного заходу для учнівської молоді з використанням мобільного центру зайнятості, який організовано та проведено спеціалістами Білгород-Дністровського центру зайнятості 12.05.2017 року для учнів випускних класів районних шкіл. Зустріч пройшла в с. Старокозаче (Старокозацька ЗОШ) за участю Білгород-Дністровського професійного будівельного ліцею та Старокозацького аграрного ліцею.

Не втрачає своєї актуальності робітнича професія. Так сталося, що професія «тракториста» має великий попит на ринку праці. Роботодавці мають сучасну техніку і пропонують високу заробітну плату кваліфікованим трактористам. Але мало дітей бажають в майбутньому працювати на землі, оскільки не володіють інформацією про потребу на ринку праці.

Мета служби зайнятості, як посередника на ринку праці, донести до школярів особливості вибору професії та перспективи працевлаштування після отримання диплому. У ході зустрічі було продемонстровано профорієнтаційні анімаційні відеоролики та акцентовано увагу школярів на проходження профдіагностичного тестування за допомогою служби зайнятості.

Протягом проведення профорієнтаційного заходу працював мобільний центр зайнятості, де всі бажаючі змогли отримати відповіді на запитання щодо актуальності деяких професій на ринку праці, навчальних закладів регіону, перспектив працевлаштування після закінчення навчання, а також можливість пройти професійне навчання в центрах профтехнічної освіти служби зайнятості.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44