За останній тиждень у Білгороді-Дністровському зафіксовано 10 випадків захворювань на респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19

21-07-2020 14:47 694
категорія: Новини міста


З початку епідемії на території міста Білгорода-Дністровського зареєстровано всього 48 випадків захворювань на респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19.

За останній тиждень захворіли 10 осіб, з них медпрацівники - 4 особи, працівники освітніх закладів (старшого віку) - 2 особи, 4 особи пенсійного віку, з них одна мешканка смт Сергіївка, 3 особи проживають у приміських селищах.

Перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів 16 хворих, на самоізоляції – 27 осіб, за станом здоров’я та у відповідності до нормативних документів системи були переведені до лікувальних установ І-хвилі м. Одеси - КНП «ООМЦ», 22 хворих після лабораторного підтвердження коронавірусної хвороби методом ПЛР в обласній вірусологічній лабораторії. З 20.07.2020 транспортування хворих здійснюється до КНП «Чорноморська міська багатопрофільна лікарня» у зв’язку із наповненням медичного центру м. Одеси.

З метою проведення діагностики: контактних осіб, пацієнтів із ознаками гострої респіраторної хвороби та пневмоній, за направленнями лікарів було взято 719 біологічних проб на ПЛР, дослідження здійснює ДУ «Український науково-дослідний інститут ім. І.І. Мечникова МОЗ України» щодня, без вихідних. Проводиться епідрозслідування за новими фактами позитивних ПЛР досліджень на COVID-19, надаються списки контактних осіб для організації медичного супроводу, при потребі організовується амбулаторне лікування або хворі спрямовуються на стаціонарне лікування. На попередньому тижні було проведено забір біоматеріалу на дослідження у 15 військовослужбовців, 18 поліцейських, ознак вірусу не виявлено.

За даними Центру громадського здоров’я Одеської обласної ради, станом на 21 липня, за тиждень на коронавірус захворіли 370 людей, на минулому тижні - 339. Кількість хворих збільшується, але темпи захворюваності в регіоні послабилися. Більшість хворих - особи працездатного віку.

Серед усіх хворих 371 - медпрацівники.

За тиждень госпіталізували 125 пацієнтів. Загалом на стаціонарному лікуванні знаходиться 771 хворий, лікуються вдома 1810 осіб. Важких пацієнтів на ШВЛ - 0.

Одеська область посідає 6 місце в країні за абсолютною кількістю хворих. Найбільша кількість активних хворих в регіоні в м. Одеса та Болградському районі. Захворюваність по регіону складає 0,92 на 1000 нас.

За звітний тиждень померло 8 людей від коронавірусу. Загалом за весь період померли 37 людей в Одеській області.

У разі наявних ознак захворювання або погіршення стану необхідно не заволікати та не займатися самолікуванням, а звертатися безпосередньо до свого сімейного лікаря у робочий час, враховуючи чергування у вихідні та святкові дні лікарів сімейних амбулаторій, а у разі потреби екстреної допомоги – до спеціалістів станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Медичні працівники, які надають медичну допомогу за місцем проживання, і контактні особи пацієнта обов'язково мають використовувати засоби індивідуального захисту.

Амбулаторне (домашнє) лікування суворо заборонене у разі, якщо пацієнт перебуває в групі ризику щодо розвитку ускладнень або має симптоми, що характеризують середньо-тяжкий і тяжкий перебіг.

Нагадуємо, послаблення карантину не скасовує основні правила, які розроблені заради зменшення інфікування COVID-19 – це соціальне дистанціювання, особиста гігієна та використання засобів індивідуального захисту у громадських приміщеннях та транспорті.

Будьте уважні та обережні!

Бережіть себе та будьте здорові!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23