Захід для студентської молоді

04-03-2020 14:44 323
категорія: Пробація


Як сказав Б. Бардо, «Шлюб - це угода, умови якої щодня переглядаються і затверджуються заново». І дійсно, добре розподілена відповідальність в сім'ї, з урахуванням можливостей, здібностей і потреб усіх членів сім'ї, служить добрим страхувальним тросом на горбистому шляху сімейного життя. Допомагає краще зрозуміти один одного. В незалежності офіційно оформлені відносини чи ні. В деякому роді створити важливі рамки у відносинах, що дозволяють, з одного боку, не втратити себе, з іншого - відчути себе частиною чогось більшого і знайти в цьому невеликому суспільстві, під назвою сім'я, своє власне місце. На жаль, у багатьох молодих сімей , і навіть у сімей з пристойним стажем, з цим бувають серйозні проблеми.

26 лютого 2020 року в приміщенні Білгород-Дністровського педагогічного училища, психологом Білгород-Дністровського міжрайонного відділу філії ДУ "Центр пробації" в Одеській області Чумак Оленою спільно з начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Боян Оленою проведена година спілкування зі студентами 1 курсу відділення фізичного виховання.

Метою даного заходу було сформувати у учасників свідомого ставлення та відповідальності в сімейних відносинах та не допущення насилля.

В ході зустрічі обговорювались основні причини виникнення даного негативного явища, які фактори можуть протидіяти та запобігти насиллю. В свою чергу Олена Боян розповіла про підводні каміння цивільного шлюбу.

Олена Чумак

Білгород-Дністровського міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23