Захід до Дня пам’яті жертв політичних репресій в Білгород-Дністровському територіальному центрі

16-05-2018 16:41 124
категорія: Соцзахист


16 травня підопічні КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» зібралися у гостинній залі на літературно-документальну програму до Дня пам’яті жертв політичних репресій «Не вмістити список всіх загиблих на одному обеліску».

День пам'яті жертв політичних репресій - це підтвердження того, що ніщо не забуте - ні високий подвиг, ні підла зрада, ні чорне лиходійство. Завідуюча відділенням денного перебування Малинська Віра Самсонівна зачитувала уривки з книг про страшні і несправедливі гоніння в роки політичних репресій, про трагедію всього людства, про яку ніхто не має права забувати. Підопічні розповідали про ті роки, про те, як зазнали голод і холод, розлуку з рідними і близькими людьми. Але несправедливість і жорстокість часу не зломили і не озлобили їх.

Викладач музичної школи Селезньова Людмила Іванівна своєю грою на піаніно подарувала присутнім в залі хвилини радості і тепла. Море щирості, любові і ніжності торкнулося сердець підопічних територіального центру.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44