Захід до Дня Перемоги в КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

10-05-2018 16:01 37
категорія: Соцзахист


На святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10 травня у міському територіальному центрі зібралися ветерани, діти війни , люди, які знають що таке війна, люди, які бачили весь цей жах, люди, які пройшли через все це.

22 червня, рівно о четвертій годині,

Київ бомбили, нам оголосили,

Що почалася війна.

Ці рядки знайомі кожному. Стільки горя і зла принесла нашому народові Друга світова війна. Скільки сімей позбулося своїх будинків, скільки жінок позбулося чоловіків, скільки дітей залишилося сиротами.

Поряд з чоловіками жінки працювали на перемогу: шили шинелі, в'язали теплі рукавиці і шкарпетки, пекли хліб, брали участь у виготовленні танків, літаків, зброї і боєприпасів... А ще вони писали листи на фронт, в яких розповідали про рідну домівку, про те, як вони чекають перемоги і повернення додому своїх синів, братів, чоловіків. Всі ці спогади були так близькі присутнім, що вони немов повернулися в своє нелегке дитинство.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання .

У виконанні ансамблю «Колорит» звучали улюблені та всім знайомі пісні, які завжди співають на День Перемоги . Всі присутні співали разом з виконавцями - в залі звучав Великий Хор Ветеранів.

Директор територіального центру З.А.Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44