Підприємці є активними громадянами, які не тільки забезпечують себе роботою, але і створюють нові робочі місця, тому дуже важливо розвивати малий бізнес. А Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості бере активну участь у реалізації заходів підвищення конкурентоспроможності економіки міста та держави в цілому. Так 5 липня, за ініціативи Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» відбувся захист бізнес-планів підприємців – початківців Білгород-Дністровського міста та району. В роботі комісії взяли участь представники служби зайнятості, зокрема - директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Ніна Принц.

На розгляд комісії були представлені проекти у найрізноманітніших сферах бізнесу: по відкриттю ремонтно-будівельної компанії, виробництву та продажу шоперів та тканинних мішечків для покупок, продажу меблів (кухонь), відкриттю кабінету з масажу, центру розвитку та іноземних мов, бʼюті студії, лазерному гравіюванню. Усі представлені плани та ідеї були ретельно продумані та відзначились індивідуальністю й актуальністю, а серед претендентів були будівельник, маркетолог, філолог, масажист, інженер з комп’ютерних систем, і навіть лікар–лаборант.

Учасники попередньо пройшли навчання «Бізнес-Інкубатор 2.0 Білгород-Дністровський» та розробили бізнес плани. Приємно, що колишні безробітні дізналися про «Бізнес-Інкубатор 2.0 Білгород-Дністровський» саме у центрі зайнятості. Адже в рамках співпраці, Благодійний фонд «Карітас» є постійним учасником ярмарок вакансій та семінарів.

Підсумовуючи засідання комісії, учасники зауважили, що співпраця Благодійного фонду «Карітас» та Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості допоможе місцевому населенню розпочати і розвинути власний бізнес, покращити рівень свого життя і економічний стан Одеської області.

До того ж, завдяки проекту «Тривалий економічний підйом для миру («ТЕМП»)» найкращі отримують гранти на закупівлю обладнання для започаткування власного бізнесу. Результат очікуємо вже цього тижня.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23