Заходи по впровадженню Угоди мерів

25-07-2017 15:27 167
категорія: Новини міста


18 липня 217 року в місті Одеса пройшла зустріч лідера європейського проекту по розвитку стратегічного плану економіки традиційних енергоресурсів Кристофом Фрерингом, національним експертом проекту в Україні Оксаною Кисель з заступником Білгород-Дністровського міського голови Євгенії Волинець.

Нагадаємо, що 07.07.2016 р. міським головою Аллою Гінак була підписана Угода мерів – Схід. Вже більше року в містах – підписантах Угода мерів в Україні, як і в інших державах Східного партнерства, впроваджується масштабний проект Європейського Союзу. Інтегрована програма «Угода мерів по клімату та енергії», передбачає комплексний підхід до вирішення питань зміни клімату.

Завдяки реалізації проекту міста – підписанти мають змогу розробити комплексну стратегію сталого енергетичного розвитку до 2030 року, яка дозволить скоротити споживання традиційних енергоресурсів більш ніж на 30 %, а також зменшити загрозливий вплив на навколишнє середовище і клімат та наростити потенціал відновлюючих джерел енергії на муніципальному рівні.

Місто Білгород –Дністровський в найближчий час отримає доступ до чисельних міжнародних програм (грантових, кредитних), направлених на підвищення рівня їх енергоефективності та перехід до європейських стандартів.

Представники Європейського Союзу підкреслили, що знаходяться у конструктивному діалозі з міською владою міста Білгород – Дністровського яка має великі шанси на отримання зовнішнього фінансування з боку ЄС направлених на енергетичну санацію.

Також, вкрай важливо зазначити, що місто Білгород – Дністровський в числі перших міст України, хто став учасником вищезазначеної Програми.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44